Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Series | – |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Type | Rail |
| Contact Size | – |
| Size / Dimension | 4.662″ L x 0.975″ W x 0.890″ H (118.42mm x 24.77mm x 22.61mm) |
| Base Product Number | DCR-1A |
CONN RAIL 4.662″ L X 0.975″ W
Fiyat:$1.915,84
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Series | – |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Type | Rail |
| Contact Size | – |
| Size / Dimension | 4.662″ L x 0.975″ W x 0.890″ H (118.42mm x 24.77mm x 22.61mm) |
| Base Product Number | DCR-1A |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.