Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity AMP Connectors |
| Series | SM5391 |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount |
| Pressure Type | Differential |
| Operating Pressure | 2.5PSI (17.24kPa) |
| Output Type | I2C |
| Output | 16 b |
| Accuracy | ±1.5% |
| Voltage – Supply | 3.3V ~ 5V |
| Port Size | Male – 0.12″ (3mm) Tube, Dual |
| Port Style | Barbed |
| Features | Temperature Compensated |
| Termination Style | Gull Wing |
| Maximum Pressure | 12PSI (82.74kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295″, 7.50mm Width), Dual Top Ports |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.