Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd |
| Series | 8121S |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | TCXO |
| Frequency | 32 MHz |
| Function | – |
| Output | Sine Wave |
| Voltage – Supply | 1.8V |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 1.5mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.079″ L x 0.063″ W (2.00mm x 1.60mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.