Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | SunLED |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 1 |
| Size / Dimension | 0.472″ H x 0.287″ W x 0.148″ D (12.00mm x 7.30mm x 3.75mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.30″ (7.60mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Common Cathode |
| Color | Red |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.85V |
| Current – Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 7mcd |
| Wavelength – Peak | 645nm |
| Power Dissipation (Max) | 75mW |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Base Product Number | XZFMDK07 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.