Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Series | – |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Number of Bits | 16 |
| Number of D/A Converters | 1 |
| Settling Time | – |
| Output Type | Voltage – Buffered |
| Differential Output | No |
| Data Interface | Serial |
| Reference Type | External, Internal |
| Voltage – Supply, Analog | 2.2V ~ 3.6V |
| Voltage – Supply, Digital | 2.2V ~ 3.6V |
| INL/DNL (LSB) | – |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 24-CFlatPack |
| Supplier Device Package | 24-CFlatPack |
| Mounting Type | Surface Mount |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.