Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Last Time Buy |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Number of Outputs | 8 |
| Ratio – Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | – |
| Interface | Parallel |
| Voltage – Load | 10.5V ~ 36V |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | – |
| Current – Output (Max) | 700mA |
| Rds On (Typ) | 120mOhm |
| Input Type | – |
| Features | Auto Restart, Galvanic Isolation, Status Flag |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | PowerSO-36 Slug Up |
| Package / Case | 36-PowerBSSOP (0.433″, 11.00mm Width) |
| Base Product Number | ISO8200 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.