Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Silvertel |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Current – Output / Channel | 300mA |
| Outputs and Type | 1 Non-Isolated Output |
| Voltage – Output | 2V ~ 40V |
| Features | Dimmable |
| Voltage – Input | 57V |
| Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | Ag210 |
| Note | – |
| Base Product Number | AG210 |









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.