Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Siargo Ltd |
| Series | MF4000 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 5 SLPM |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 8V ~ 24V |
| Port Size | Female, 1/4″ (6.35mm) BSPT |
| Switch Function/Rating | RS485 |
| Material – Body | – |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.