Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | SENSORADE SA |
| Series | MMP-ST |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Applications | Industrial Automation, Aeronautics |
| Pressure Type | Absolute |
| Operating Pressure | 100.00PSI (689.48kPa) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Output | 0 mV ~ 100 mV (5V) |
| Accuracy | ±0.5% |
| Voltage – Supply | 5V |
| Port Size | Male – M5 – Long (001) |
| Port Style | Filtered, Threaded |
| Features | mV Output |
| Termination Style | Cable |
| Maximum Pressure | 300PSI (2068.43kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Package / Case | Cylinder, Threaded |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.