Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 40 ml/min |
| Flow Sensor Type | Liquid |
| Voltage – Input | 4V ~ 6V |
| Port Size | Female, 1/4″-28 (6.35mm) Flat Bottom, UNF |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | – |
| Operating Temperature | 5°C ~ 50°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.