Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 1 l/min |
| Flow Sensor Type | Liquid |
| Voltage – Input | 3.2V ~ 3.8V |
| Port Size | Male, 0.24″ (6mm) Tube, Dual |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Operating Temperature | 5°C ~ 50°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.