Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | – |
| Flow Sensor Type | Gas |
| Voltage – Input | 5V |
| Port Size | – |
| Switch Function/Rating | I2C |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | 10°C ~ 50°C |
AIR/GAS FLOW SENSOR +/-250 SLM
Fiyat:$169,60
49 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | – |
| Flow Sensor Type | Gas |
| Voltage – Input | 5V |
| Port Size | – |
| Switch Function/Rating | I2C |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | 10°C ~ 50°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.