Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | -10 ~ +240 SLPM |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 2.7V ~ 5.5V |
| Port Size | Male, 0.8661″ (22mm) |
| Switch Function/Rating | I2C |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.