Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sensirion AG |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Not For New Designs |
| Sensing Range | 0 ~ 1.25 mbar |
| Flow Sensor Type | Gas |
| Voltage – Input | 5V |
| Port Size | Male, 0.8661″ (22mm) |
| Switch Function/Rating | I2C |
| Material – Body | Plastic |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.