Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Semtech Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 6.9V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 9.8V |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 8A |
| Power – Peak Pulse | 412W |
| Power Line Protection | No |
| Applications | USB |
| Capacitance @ Frequency | 159pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-UDFN |
| Supplier Device Package | 2-DFN (1.6×1) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.