Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Semtech Corporation |
| Series | EMIClamp® |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Low Pass |
| Filter Order | 3rd |
| Technology | RC (Pi) |
| Number of Channels | 6 |
| Center / Cutoff Frequency | – |
| Attenuation Value | 30dB @ 1.8GHz |
| Resistance – Channel (Ohms) | 100 |
| Values | R = 100Ohms, C = 12pF |
| ESD Protection | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | – |
| Voltage – Rated | – |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-UFQFN Exposed Pad |
| Size / Dimension | 0.118″ L x 0.118″ W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height | 0.028″ (0.70mm) |
| Base Product Number | ECLAMP2357 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.