Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | ScioSense |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 33.33L/min |
| Flow Sensor Type | Liquid |
| Voltage – Input | 4.5V ~ 5.5V |
| Port Size | Female, 1/2″, 0.5″ (12.7mm) BSPP |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.