Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Series | Harmony 9001K |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Type | Joystick, 2 – Axis |
| Actuator Type | Ball Tip |
| Switch Function | 2-Way Directional |
| Functions, Extra | – |
| Output | – |
| Voltage – Supply | – |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 550mA (DC) |
| Voltage Rating – AC | 240 V |
| Voltage Rating – DC | 125 V |
| Contact Material | – |
| Contact Finish | – |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Panel Cutout Dimensions | Circular – 30.00mm Dia |
| Ingress Protection | IP66 – Dust Tight, Water Resistant |
| Features | – |
| Mechanical Life | – |
| Electrical Life | – |
| Operating Force | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.