Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Resistance (Ohms) | 5k |
| Tolerance | – |
| Power (Watts) | 2W |
| Built in Switch | – |
| Features | – |
| Taper | – |
| Number of Gangs | 1 |
| Adjustment Type | User Defined |
| Temperature Coefficient | – |
| Rotation | – |
| Resistive Material | – |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | – |
| Actuator Length | 1.535″ (39.00mm) |
| Actuator Diameter | 1.654″ (42.00mm) |
| Bushing Thread | – |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size – Body | Rectangular – 1.969″ x 1.654″ Face (50.00mm x 42.00mm) |






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.