Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 110 V |
| Tolerance | – |
| Power – Max | 200 mW |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 200 nA @ 84 V |
| Operating Temperature | 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-90, SOD-323F |
| Supplier Device Package | SOD-323FL |
| Base Product Number | UDZLVTE |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.