Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Programmable Type | In System Programmable |
| Voltage Supply – Internal | 1.71V ~ 5.5V, 2.3V ~ 5.5V |
| Number of Macrocells | 19 |
| Number of I/O | 13 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.