Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| PLL | No |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Output | LP-HCSL |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio – Input:Output | 4:4 |
| Differential – Input:Output | Yes/Yes |
| Frequency – Max | 350MHz |
| Voltage – Supply | 1.71V ~ 1.89V, 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5×5) |
| Base Product Number | 9DML4493 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.