Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Preci-Dip |
| Series | 15111 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Tail Type | No Tail |
| Termination | Solder |
| Length – Overall | 0.142″ (3.61mm) |
| Accepts Pin Diameter | 0.051″ ~ 0.067″ (1.30mm ~ 1.70mm) |
| Accepts Square Pin Size | – |
| Pin Hole Diameter | 0.075″ (1.91mm) |
| Mounting Hole Diameter | – |
| Flange Diameter | 0.143″ (3.63mm) |
| Tail Diameter | – |
| Socket Depth | – |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Features | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Board Thickness | – |
| Insertion Force | 2.80N |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.