Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Posifa Technologies |
| Series | PAV3000 |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 15 m/s |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 3.3V |
| Port Size | – |
| Switch Function/Rating | I2C |
| Material – Body | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.