Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | 4000 |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Logic Type | Contact Bounce Eliminator |
| Supply Voltage | 3V ~ 18V |
| Number of Bits | 6 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Base Product Number | MC14490 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.