Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | 100EP |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Logic Type | Differential Receiver/Driver |
| Supply Voltage | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
IC DIFFERENTIAL RX/DVR 8-SOIC
Fiyat:$352,41
95493 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | 100EP |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Logic Type | Differential Receiver/Driver |
| Supply Voltage | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.