Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | XF3M |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Flat Flex Type | FFC, Discrete Wire |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Connector/Contact Type | Contacts, Top and Bottom |
| Number of Positions | 10 |
| Pitch | 0.039″ (1.00mm) |
| Termination | Solder |
| FFC, FCB Thickness | 0.30mm |
| Height Above Board | 0.079″ (2.00mm) |
| Locking Feature | Rotary Lock, Backlock |
| Cable End Type | Tapered |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.