Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | D6F |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 70 LPM |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 3V ~ 3.6V |
| Port Size | Female, 0.708″ (18mm) |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Base Product Number | D6F-70 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.