Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nuvoton Technology Corporation |
| Series | emPowerAudio™ |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | DAC, Audio |
| Number of Channels | 2 |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Sampling Rate (Per Second) | 96k |
| Data Interface | I2S |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Base Product Number | NAU8402 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.