Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Navitas Semiconductor, Inc. |
| Series | GaNSafe™ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | General Purpose |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratio – Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | – |
| Voltage – Load | 650V |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 11V ~ 18V |
| Current – Output (Max) | 65A |
| Rds On (Typ) | 25mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | Slew Rate Controlled |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Short Circuit |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | TOLT-16L |
| Package / Case | 16-PowerSOP Module |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.