Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microsemi Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 30 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 1 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 40 Ohms |
DIODE ZENER 30V 1W DO204AL
Fiyat:$965,19
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microsemi Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 30 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 1 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 40 Ohms |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.