Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Voltage – Supply | 5V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 40-DIP (0.600″, 15.24mm) |
| Supplier Device Package | 40-PDIP |
| Base Product Number | TC7107 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.