Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Touchscreen | 2 Wire Capacitive |
| Resolution (Bits) | – |
| Interface | I2C |
| Voltage Reference | Internal |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.