Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Display Type | LED |
| Configuration | – |
| Interface | Serial |
| Digits or Characters | – |
| Current – Supply | 10 mA |
| Voltage – Supply | 4.75V ~ 11V |
IC DRVR DISPLAY LED 40DIP
Fiyat:$9,08
204 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Display Type | LED |
| Configuration | – |
| Interface | Serial |
| Digits or Characters | – |
| Current – Supply | 10 mA |
| Voltage – Supply | 4.75V ~ 11V |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.