Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 5 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 3 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 300 µA @ 1 V |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 1 A |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SQ-MELF, E |
| Supplier Device Package | E-MELF |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.