Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 2 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 500 mW |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 1 V |
DIODE ZENER 2V 500MW DO204AH
Fiyat:$962,80
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 2 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 500 mW |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 1 V |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.