Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Masach Tech Ltd. |
| Series | Masach™ DS-RF Shields |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Frame |
| Height – Overall | 0.138″ (3.50mm) |
| Length – Overall | 1.390″ (35.30mm) |
| Width – Overall | 1.146″ (29.10mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Mounting Type | Solder |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.