Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Masach Tech Ltd. |
| Series | Masach™ DS-RF Shields |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Cover |
| Height – Overall | 0.157″ (4.00mm) |
| Length – Overall | 1.295″ (32.90mm) |
| Width – Overall | 0.961″ (24.40mm) |
| Ventilation | Vent Holes in Pattern |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Base Product Number | MS323 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.