Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | MACOM Technology Solutions |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| RF Type | General Purpose |
| Topology | – |
| Circuit | SPDT |
| Frequency Range | 8GHz ~ 12GHz |
| Isolation | 34dB |
| Insertion Loss | 0.65dB |
| Test Frequency | 12GHz |
| P1dB | – |
| IIP3 | 60dBm |
| Features | – |
| Impedance | 50Ohm |
| Voltage – Supply | 80V |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Package / Case | Die |
| Supplier Device Package | Die |
| Base Product Number | MASW-011021 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.