Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | MACOM Technology Solutions |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| RF Type | WiMax, WLAN |
| Topology | Reflective |
| Circuit | DPDT |
| Frequency Range | 0Hz ~ 4GHz |
| Isolation | 32dB |
| Insertion Loss | 1.2dB |
| Test Frequency | 4GHz |
| P1dB | 41dBm |
| IIP3 | – |
| Features | – |
| Impedance | 50Ohm |
| Voltage – Supply | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 12-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 12-PQFN (3×3) |
| Base Product Number | MASW-007587 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.