Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | MACOM Technology Solutions |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Frequency | 4GHz ~ 20GHz |
| P1dB | 18dBm |
| Gain | 16dB |
| Noise Figure | 4dB |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage – Supply | 5V ~ 12V |
| Current – Supply | 45mA |
| Test Frequency | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 6-TDFN (1.5×1.2) |
| Base Product Number | MAAM-011101 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.