Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | MACOM Technology Solutions |
| Series | GaN |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Frequency | 6GHz ~ 12GHz |
| P1dB | – |
| Gain | 28dB |
| Noise Figure | – |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage – Supply | 28V |
| Current – Supply | – |
| Test Frequency | 6GHz |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | 440213 |
| Supplier Device Package | 440213 |
| Base Product Number | CMPA601C025 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.