Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Luckylight |
| Series | – |
| Packaging | Retail Package |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 4 |
| Size / Dimension | 0.748″ H x 1.969″ W x 0.148″ D (19.00mm x 50.00mm x 3.75mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.56″ (14.22mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Common Anode |
| Color | White |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |
| Current – Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Wavelength – Peak | – |
| Power Dissipation (Max) | 35mW |
| Package / Case | 12-SMD, No Lead |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.