Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Littelfuse Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Function | Phone Line Monitor with Detectors (PLMD) |
| Interface | – |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V |
| Current – Supply | 1.72mA |
| Power (Watts) | 50 mW |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOP |
| Base Product Number | CPC5712 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.