Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lite-On Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 2 |
| Size / Dimension | 0.733″ H x 0.992″ W x 0.326″ D (18.62mm x 25.20mm x 8.27mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.54″ (13.72mm) |
| Display Type | 14-Segment, Alphanumeric |
| Common Pin | Serial Input |
| Color | Red |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | – |
| Current – Test | 0.4mA |
| Millicandela Rating | 2.3mcd |
| Wavelength – Peak | 635nm |
| Power Dissipation (Max) | 335mW |
| Package / Case | 18-DIP (0.600″, 15.24mm), 12 Leads |
| Base Product Number | LTM-8647 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.