Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lite-On Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 3 |
| Size / Dimension | 0.750″ H x 1.484″ W x 0.315″ D (19.05mm x 37.70mm x 8.00mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.56″ (14.22mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Serial Input |
| Color | Red |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | – |
| Current – Test | 0.4mA |
| Millicandela Rating | 2.4mcd |
| Wavelength – Peak | 635nm |
| Power Dissipation (Max) | 335mW |
| Package / Case | 18-DIP (0.600″, 15.24mm) |
| Base Product Number | LTM-8522 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.