Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Lite-On Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Characters | 3 |
| Size / Dimension | 0.504″ H x 1.182″ W x 0.276″ D (12.80mm x 30.02mm x 7.00mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.39″ (10.00mm) |
| Display Type | 7-Segment |
| Common Pin | Common Cathode |
| Color | Red |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current – Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 0.65mcd |
| Wavelength – Peak | 631nm |
| Power Dissipation (Max) | 70mW |
| Package / Case | 15-DIP (0.400″, 10.16mm), 12 Leads |
| Base Product Number | LTC-4724 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.