Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Linear Integrated Systems, Inc. |
| Series | J500 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Anode – Cathode (Vak)(Max) | 50V |
| Regulator Current (Max) | 5.6mA |
| Voltage – Limiting (Max) | 4.2V |
| Power – Max | 350mW |
| Applications | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Supplier Device Package | TO-92 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.