Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Leader Tech Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Type | Cover |
| Height – Overall | 0.413″ (10.49mm) |
| Length – Overall | 2.758″ (70.05mm) |
| Width – Overall | 1.070″ (27.18mm) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Mounting Type | Surface Mount |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.