Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | INPAQ Technology Co., Ltd |
| Series | TVU |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 1.8V |
| Voltage – Breakdown (Min) | 6V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | 3.8V (Typ) |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | 6A (8/20µs) |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | Yes |
| Applications | HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.28pF @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-UFDFN |
| Supplier Device Package | 10-DFN (2.5×1) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.